Warszawa, Mazowieckie, Polska
798-051-622

Sprzedaż auta w skupie – na jaką kwotę możemy liczyć?

Skupujemy auta na terenie Warszawy za gotówkę 24h, 7 dni w tygodniu!

Sprzedaż auta w skupie – na jaką kwotę możemy liczyć?

Jeśli podejmujemy decyzję o sprzedaży auta używanego, z reguły pierwszą myślą jest samodzielna sprzedaż. Wydaje się, że przy dzisiejszych możliwościach internetu to prosta sprawa. Jednak często okazuje się, że sprzedać auto na własną rękę wcale nie jest tak prosto, jak na początku się wydawało.

Tym bardziej może być to irytujące, gdy mieliśmy nadzieję na szybką sprzedaż i gotówkę. Chcąc oszczędzić na pośrednikach, możesz utknąć na kilka ładnych miesięcy ze sprzedażą. Dlatego, jeśli potrzebujesz szybko sprzedać auto, dobrym pomysłem jest skup aut. Dlaczego? Oto kilka słów o tym.

Jakie korzyści daje sprzedaż samochodu do skupu aut?

Na pewno każdy, kto chce sprzedać samochód, marzy o tym, żeby była to transakcja szybka i bezpieczna. No i także, żeby za swoje auto otrzymać dobre pieniądze. Dlatego w pierwszym odruchu umieszczamy ogłoszenie na jednym z popularnych portali ogłoszeniowych.

I czekamy. Dzień, dwa, tydzień, miesiąc. Osoby, które zainteresowane są autem, wypytują o mnóstwo szczegółów i dzwonią w różnych godzinach dnia, a nawet nocy. To może być denerwujące. W końcu liczyłeś na błyskawiczną sprzedaż, a zdecydowanych klientów brakuje.

Tak naprawdę na kupującego, który faktycznie chce kupić i kupi auto, można czekać jeszcze kilka dobrych miesięcy. Jeśli oczekujesz czegoś innego i potrzebujesz gotówki, zastanów się nad oddaniem pojazdu do skupu samochodów. Tym bardziej że Twoje auto lata świetności ma już dawno za sobą, zatem pieniądze, które możesz za nie uzyskać, raczej nie będą oszałamiające.

Wiele osób jednak twierdzi, że sprzedaż auta używanego na własną rękę jest prostym zadaniem, a sprzedaż go do skupu to ostateczność, z uwagi na niską cenę, którą oferują takie firmy.

Nie jest to do końca prawda. Zawsze warto sprawdzić wszystkie możliwości. Tym bardziej, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży swojego auta, bez zbędnych formalności i czekania. Dlaczego lepiej jest sprzedać swój samochód do skupu samochodów używanych? Z punktu widzenia klienta ta opcja ma wiele zalet. To m.in.:

  • Szybkość przeprowadzenia transakcji.
  • Atrakcyjna cena adekwatna do stanu technicznego auta, poprzedzona oględzinami i fachową wyceną.
  • Łatwy kontakt z pracownikiem skupu aut.
  • Możliwość dojazdu pracownika na umówione miejsce w przypadku, gdy pojazd nie jest sprawny.

To właśnie sprawia, że warto stary samochód sprzedać do skupu samochodów używanych.

Na jaką gotówkę można liczyć w skupie aut?

Sprzedać samochód chciałby każdy, kto chce z różnych powodów się go pozbyć. Być może nadeszła właśnie pora, aby wymienić go na lepszy, nowszy i sprawniejszy. A może po prostu auto uległo uszkodzeniu i dalsza naprawa jest nieopłacalna.

Jakiekolwiek motywy nami kierują, warto skorzystać z szybkiej transakcji, którą zapewnia auto skup. Ile jednak można uzyskać z takiej sprzedaży? Wszystko zależy od stanu pojazdu, marki i rocznika. Wszystkie oferty cenowe naszego skupu aut Warszawa, poparte są solidną wyceną rzeczoznawców.

Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy możemy zaoferować najlepszą na rynku cenę. Nie jest tajemnicą, że będzie to nieco niższa kwota, niż oferowana przez portale ogłoszeniowe. Jednak bierzemy pełną odpowiedzialność za auto. Wszystkie formalności przejmuje nasza firma.

Zawieramy ze sprzedawcą umowę kupna-sprzedaży oraz zajmujemy się całą procedurą związaną z transakcją. W zamian oferujemy gotówkę lub przelew bezpośrednio po podpisaniu takiej umowy. Wygoda, komfort i bezpieczeństwo transakcji, to właśnie zyskuje właściciel pojazdu.

Dlatego coraz więcej osób decyduje się, zamiast próbować na własną rękę sprzedać używany samochód, oddać go do auto skupu.

Jakie pojazdy można sprzedać do auto skupu?

Właściwie każde. Oczywiście, niektóre modele cieszą się większym, inne mniejszym powodzeniem. Jednak tak naprawdę wszystko jest kwestią indywidualną. Skupujemy auta różnych roczników od osób prywatnych i nie tylko. Cena, za którą skupujemy auta, zawsze jest realną, uczciwą gotówką.

Dlatego, jeśli potrzebujesz sprzedać szybko i bezpiecznie swoje auto, skontaktuj się z nami. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie albo zadzwonić. Oferujemy najlepsze ceny na rynku, które odpowiadają niemal faktycznej wartości samochodu.

Co zyskujesz? Przede wszystkim czas i niepotrzebne nerwy, których nie unikniesz, próbując sprzedać swoje auto na własną rękę.

 

Skup aut Warszawa 24h! Kupujemy samochody za gotówkę! 🚗