Warszawa, Mazowieckie, Polska
798-051-622

Pytania i odpowiedzi

Skupujemy auta na terenie Warszawy za gotówkę 24h, 7 dni w tygodniu!

Skup aut Warszawa – Najczęstsze pytania i odpowiedzi:

Aby zobaczyć odpowiedź na interesujące Cię pytanie dotyczące skupu samochodów w Warszawie, kliknij w pytanie, a rozwinie się ramka z odpowiedzią.

Skupujemy wszystkie samochody na terenie Warszawy i okolic. Zarówno te młode i świeże jak i starsze, mniej zadbane. Kupujemy przede wszystkim auta osobowe ale jeżeli posiadasz samochód dostawczy lub ciężarowy, czy auto zabytkowe lub pojazd specjalny, kupimy i odbierzemy od Ciebie również.

Kupujemy auta, które mieszczą się w przedziale rocznikowym od 1970 (zabytki), po współczesne wyprodukowe w bieżącym roku, w tym wypadku aż do rocznika 2020.

Oczywiście jeśli posiadasz starsze auto, niż wyprodukowane w 1970 roku i jest nadal na chodzie, jak najbardziej zgłoś się do nas. Obejrzymy je, wycenimy i z pewnością kupimy taki pojazd od Ciebie.

Działamy na terenie wszystkich 18 dzielnic Warszawy. Konkretnie działamy na dzielnicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek (w tym Bródno), Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Jednak to nie wszystko!

Działamy również na terenie okolicznych miejscowości, położonych w niedalekim sąsiedztwie Warszawy (do 30km od Warszawy). Oznacza to, że możesz do nas zadzwonić i sprzedać nam swoje auto, zarówno będąc w Łomiankach jak i Sulejówku!

Tak!

Co prawda, skupujemy głównie samochody osobowe, ale jeżeli posiadasz auto dostawcze bądź ciężarowe, ewentualnie samochód zabytkowy czy pojazd specjalny, kupimy także i takie auto.

Kupimy Twoje auto wyłącznie za gotówkę. Płacimy w zależności od pojazdu, który nabywamy, od 200,00zł do 250.000,00zł w gotówce! Nie musisz się obawiać, że musiałbyś czekać na środki dłużej, niż nasz dojazd do Ciebie. Przyjeżdżamy zawsze z gotówką, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Tak. W związku z tym, że nasza dostępność dla Klientów jest określona jako całodobowa (24h), przez 7 dni w tygodniu, to możesz śmiało dzwonić o każdej porze dnia i nocy, również w dni wolne od pracy, w tym weekendy i święta. Jedynie w dni świąteczne, musisz się liczyć z tym, że dojazd do Ciebie celem kupna Twojego auta, może nam zająć nieco dłużej niż standardowo do 1h od telefonu, ale czas ten nie powinien w dni świąteczne przekroczyć 4h od telefonu.

Skup aut Warszawa 24h! Kupujemy samochody za gotówkę! 🚗